samXacademy

Akademinin kuruluş amacı aynı düşünceleri paylaşan, aynı ilgi alanlarına sahip olan ve birlikte bir şeyler üretmek isteyen insanların bir araya gelmesini sağlamaktır.

Yapay Zeka

Günümüzde sıklıkla duyduğumuz Yapay Zekayı derinlemesine öğrenerek bu alanda çalışmak isteyen arkadaşları bir araya getiriyoruz. Ayrıca bu alanda güncel haberleri de okuyucularımıza sunuyoruz.

Devamı

Uzay

Özellikle son yıllarda yaşanan gelişmelerden sonra Uzay alanında merak edilen soruları araştıracağız. Devletlerin yanı sıra özel şirketlerin de bu alana yönelmesiyle farklı gelişmelerden bahsebileceğiz.

Devamı

Quantum

Kapsamlı alanlarımızdan bir diğeri olan Quantum alanında uzman kişilerin yardımıyla detaylı bir içerik sunacağız.

Devamı

Programlama

Bir dil bilmek kadar önemli hâle gelen Programlamanın öğrenilmesini teşvik etmek istiyoruz. Gerekli bilgilerin sağlanması için elimizden geleni yapacağız.

Devamı

samXcompany : Biz Kimiz ?

Geleceği birlikte inşa etmek isteyen kişilere yol göstermek istiyoruz. Amacımız hep birlikte bir şeyler öğrenmek, ilgi sahibi olan okuyucuları harekete geçirmek ve sonunda ise bir şeyler üretmektir.

samXcompany.com sitesi Temmuz 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Yayın hayatımıza yukarıda belirttiğimiz alanlardaki gelişmeleri okuyucularımızla paylaşarak başlayacağız. İnsanların bu konular hakkında fikir sahibi olmalarını ve gelişmelerine destek vereceğiz.

Ancak bunu sadece bir ilgi alanı olarak bırakmayıp kişiyi harekete geçirecek olan eğitim programımız samXacademy’e de dahil edeceğiz ve ilgili konularda uzmanlaşmasını sağlayacağız.

Ayrıca sitemizi güncel tutmak adına her alanda olacak teknoloji haberlerini yabancı dillerden çevirerek blog sayfamızda yayınlamayı hedefliyoruz.

0
Üye Sayımız
0
+
Başlatılan Projeler
0
+
Toplam Yayın

Yol Haritamız

01.

Başvuru Yap

Çalışmak istediğin alanı belirle başvurunu yap. Ben de bu macerada yerimi almak istiyorum diyen herkes başvurabilir.

02.

Araştır ve Öğren

Alanında uzman kişilerle tanış ve hemen öğrenmeye başla. Başvurun değerlendirildikten sonra ilgili alanına göre destek sağlanacaktır.

03.

Üretmeye Başla

Gerekli araştırmalar ve çalışmalara yapılıp bir şeyler üretmeye hazır olduğumuzda ürünlerimizi vermeye başlayacağız.

04.

Bildiklerini Aktar

Araştırıp, öğrendikten, ve bir şeyler ürettikten sonra en önemli görevimiz şüphesiz bildiklerimizi aktarmak olacaktır.

Bize Katılın!

Bizimle maceraya atılmaya hazır mısın? Birlikte öğreneceğiz, birlikte araştırma yapacağız, birlikte bir şeyler üreteceğiz ve en sonunda ise bildiklerimizi aktaracağız.

Eğer hazırsan hemen yandaki formu doldurup bizimle iletişime geç.

Gönder!

Blog

Güncel olarak paylaşım yaptığımız içeriklerimize göz atın

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin